Megoldott

Szemét

Honapok óta gyülik a szemét az utcában! Monitorok illetve mindenféle lakossági hulladékok zsákokban

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Vasutasház u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D70B53
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • G Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb kupac, MNV területen belül.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Szabó Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Komposztálódó zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Nádastó park (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Szilas park (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kültéri klíma az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Sárfű utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére