Megoldatlan

Mi hiányzik a képen?

Eltűnt a szemetes a patakparton az utca mindkét oldalán. Kérjük pótolni.

Egyébként, ha már szóba került, a környék rendkívül szemetes.
Az Erzsébet királyné útja - Rákospatak utca - Csömöri út - Nagy Lajos király útja területen legalább 10-12 szemetes elhelyezése (és rendszeres ürítése) indokolt lenne, mert gyakorlatilag nincs egy sem. Nem lehet csodálkozni, hogy a nép egyszerű gyermekei a járda mentén dobálják el a szemetet. Ez ügyben is várnám az illetékesek intézkedését.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 57

Hozzászólások

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Hol marad a társadalmi egyeztetés?
    Egyeztették ezt a budapesti polgárokkal?
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "Összefoglalva: a kormányzati megszorítások miatt a Fővárosi Önkormányzat kénytelen volt csökkentett műszaki tartalmat megrendelni. Ezt az FKF igyekszik hatékonyabban összehangolni a köztisztasági sza...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékgyűjtőket nem áll módunkban visszahelyezni.

    A közterületi hulladékgyűjtő edények üzemeltetését a Fővárosi Önkormányzattal k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez öngól.
    Ennyivel több lesz szétdobálva a környéken.
    Nem baj, majd összeszedjük és leadjuk a Városházán.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére