Megoldott

Reggel utca 11. szemét

Csepelen, a Reggel utca 11. mellett zöldhulladék és kidobott lomok gyűlnek.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Reggel u. 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Lomtalanítás zajlik Csepelen, elvitték, köszönöm.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    43/022-14/21

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk!

    Budapest 2021. január 8.

    Üdvözlettel: Feka Sándor Közterület-felügyelő

    Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/221/1/2021/V0
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található hulladék elszállítása nem Társaságunk illetékessége. A főváros köztisztaságár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes utca és park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mars utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére