Válaszra vár

Felégetett, valamint kitett anyagok

Anonim Járókelő

Felégetett anyagok és kitett szemét a San Marco utcában.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, San Marco u. 53

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elektronikai hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidobott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére