Megoldott

Gyalogátkelőhely-tábla megdőlve, térdben hajolva

Gyalogátkelőhely-tábla megdőlve, térdben hajolva.
A zebraszigeten a Kassák L utca közepén.
Tisztelettel kérem azíves javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 18

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legye...
  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben elkészült, lezárható.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére