Válaszra vár

Feltáró gyalogátkelő nyomógomb

A Feltáró úton a gyalogátkelő nyomógombja nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Savoya Park

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmilyen változás. Érthetetlen módon városszerte magára lettek hagyva ezek a gombok. Itt is. Sok-sok ideje már, hogy egyik sem működik!
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Savoya park - Feltáró út csomópontban észlelt, hibás nyomógombbal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Barázda utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére