Válaszra vár

Fibula sérült tábla

FRISSÍTÉS 2021.01.04.:

A XI. kerület válasza:
"A Fibula u. a XI. kerületben van, de a jelzett tábla a XXII. kerületben."

-----

Sérült a Fibula utca táblája.
Kérem cseréljék le.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Sérült a Fibula utca táblája. Kérem cseréljék le. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.01.04.: A XI. kerület válasza: "A Fibula u. a XI. kerületben van, de a jelzett tábla a XXII. kerületben." ----- Sérült a Fibula utca táblája. Kérem cseréljék le. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Egyéb"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté!

    Kérem, hogy az alábbi megkeresést a XXII. kerületi Polgármesteri Hivatalnak küldjék meg.
    A Fibula u. a XI. kerületben van, de a jelzett tábla a XXII. kerületben.

    Üdvözlettel:
    B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére