Megoldott

Kitérő felüljáró közepén kátyú

FRISSÍTÉS 2021. 02. 13.
Hihetetlen mértékben kezdett porladni a felüljáró. Hatalmas kráter keletkezett rajta. (fotók)
-----------

A Leányka utcai (Albertfalvai) felüljáró közepén van egy hatalmas kátyú.
Ráadásul csupa törmelék tőle az egész felüljáró.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalvai felüljáró

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: orsolya.thassy@budapestkozut.hu [mailto:orsolya.thassy@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, February 15, 2021 6:12 PM
    To: Budapest Közút Út...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Leányka utcai (Albertfalvai) felüljáró közepén van egy hatalmas kátyú. Ráadásul csupa törmelék tőle az egész felüljáró. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 02. 13. Hihetetlen mértékben kezdett porladni a felüljáró. Hatalmas kráter keletkezett rajta. (fotók) ----------- A Leányka utcai (Albertfalvai) felüljáró közepén van egy hatalmas kátyú. Ráadásul csupa törmelék tőle az egész felüljáró. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen mértékben kezdett porladni a felüljáró. Hatalmas kráter keletkezett rajta.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nagyon gyorsan kitolták a kerekek az anyagot a lyukból, így újra egy jelentős mélyedés keletkezett.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    KÁTYÚTENGER

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bártfai András
    Illetékes: Budapest Közút
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyús útszakasz bejelentése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére