Megoldott

háttámla nélküli pad

háttámla nélküli pad

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Koszterna Gyula u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A pad javítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    osztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzat

    Polgármesteri Hivat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt, veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére