Megoldott

Kerékpáros jelzőlámpa

A visszajelző lámpa a hév felőli oldalon nem működik (1. kép).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (763)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett hibát – III. kerület, Mozaik...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Maximálisan egyetértek! A szemközti oldalon meg olyan messze van, hogy a kerékpársávról el sem lehet érni, ráadásul utólag még egy lámpaoszlopot is elé tettek.
  • x y hozzászólt a bejelentéshez.

    Illetve ami a nagyobb gond, hogy angolok helyezhették ki, mert bal oldalt található, nem pedig a menetirány szerinti jobb oldalt. (street view: http://goo.gl/maps/erVIv)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barotai Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Táborhegyi lépcső (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére