Válaszra vár

Szemetes park, leszakadt/eltűnt szemetesek - Csepel H

Csepel HÉV állomáson található parkban nagymennyiségű szemét gyűlt fel ismét. Emelett sajnos az állomáson található szemetesek állapota is kritikus: van, amelyik szimplán csak lejár a helyéről, de van olyan is, mely eltűnt. Kérjük a tisztelt illetékest, tisztítsák meg a területet és javítsák/pótolják a szemetes edényeket, valamint a parkban található üres oszlopra helyezzék vissza a tájékoztatót, mely régebben rajta volt. Segítségüket előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc utca 165

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére