Megoldásra vár

Kerékpárosok veszélyben

Semmilyen tábla nem figyelmezteti a parkolóból kihajtó autósokat a kerékpárútra. Több alkalommal megtörtént velem is, hogy a kihajtó kocsi az utolsó pillanatban fékezett le.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41d

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    A XVII. kerületi Pesti út 41/d-vel kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A tárgyi helyszínen valóban nincs külön is jelezve a járművezetők számára, hogy elsőbbs
    ...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors válasz volt, köszönöm!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák áthelyezésére, valamint az "utat keresztező kerékpárosok elsőbbsége" elnevezésű kiegészítő tábla kiépítésére a szükséges intézked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére