Válaszra vár

Koszorúslány kollégium gyűlik a szemét

Megint gyűlik a szemét a Koszorúslány utcai elhagyott kollégium aljában és egy csomó helyre oda van kakálva a kerékpárút mentén. Kakát nem fotózok, illusztráció található a https://jarokelo.hu/75484 bejelentésben.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Őrmező

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Koszorúslány utcai elhagyott kollégium, gyűlik a szemét"-ról "Koszorúslány kollégium gyűlik a szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-186 / 2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére