Megerősítésre vár

Elromlott jelzőlámpa

A gyerekek nagyon szeretik a "KRESZ-táblás" játszóteret (hivatalosan "Kalóztanya játszótér"), rollerrel, biciklivel róják a köröket. Megállnak a pirosra, indulnak a zöldre, tanulják a jelzéseket, táblákat.
Sajnos kiégett az egyik jelzőlámpa ZÖLD fénye - persze hogy reklamálnak.
A működő lámpák is elég rossz állapotúak sőt az egész játszótér kicsit le van harcolva, a padok, ülőfelületeit, az asztalok lapját jó lenne újramázolni.
De legalább a jelzőlámpa zöld fényét kérjük mielőbb megjavítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bükköny u. 24

Hozzászólások

  • Kádár Viktor visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A parkban lévő jelzőlámpákat a XI. kerületi Önkormányzat üzemelteti.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu Web:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák kivágása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budapest Fehérvári út 161 Andor utca sarka (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sándor Strasser
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Balogh lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére