Megoldott

Komplett szobabútor a parkban

Szigeti József utca 5. és 11. között a parkos részen.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 5

Hozzászólások

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínen készült felvételeket mellékeljük.
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az alábbi bejeelntésben szereplő hulladék elszállítása rendészetünk korábbi jelzésének megfelelően megtörtént.

    Megköszönve a bejelentést!

    Üdvözlettel;
    Újpest...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól láttam pont most viszik el a városgondnokság emberei, mehet megoldottra köszönöm!
  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól láttam pont most viszik el a városgondnokság emberei, mehet megoldottra köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Agács Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört ágdarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére