Megoldott

szemèt az utcàn

szemèt az utcàn

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 67

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Bejelentése alapján a Szent László u. 67. szám előtt a közterületről a szemét elszállításra került. A Közterület-felügyelet felszólította a társasház közös képviseletét a terület megtis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére