Megoldott

Eldugult víznyelő.

Budapest, XIV. Ker. Hungária körút 21 előtt ( Álattorvos - Tudományi Kutatóintézet ) a szokásos helyen ismét eldugult a víznyelő.
Kérdezném az illetékest: nem lehetne ezt a szokásos heti, havi karbantartásba beiktatni, hogy ne kelljen minden hónapban bejelenteni, hogy eldugult? Mert úgyis el fog, mivel városszerte koszosak az utak és ahogy az a képeken is látható most is a finom homok, törmelék tömítette el ami a padka mentén felgyülemlik és bemosódik.
Köszöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 21

Hozzászólások

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!
    Köszönöm a közbenjárásukat, a víznyelőt megtisztították.
    Üdvözlettel.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Munkatársunk kitisztította a megjelölt helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikációs vezető

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére