Megerősítésre vár

Kátyús parkoló behajtó

FRISSÍTÉS 2021. 01. 25.
ELMŰ Hálózati Kft. válasza:
Társaságunk nem végzett a jelzett feljárón bontási munkálatokat, így a kért helyreállítást elvégezni nem áll módunkban.
------------

FRISSÍTÉS 2021. 01. 20.
XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található feljáró helyreállítása nem Társaságunk feladata. Tudomásunk szerint az ELMŰ-ÉMÁSZ Energiaszolgáltató Zrt. végzett munkát a megjelölt helyszínen,
------------

FRISSÍTÉS 2021. 01. 06.
BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:
Társaságunk a XXI. kerület Béke tér- Szent István út 3/a-3/b előtti útpálya területét nem üzemelteti. A XXI. kerület Béke tér ezen területének kezelése, ill. üzemeltetése a XXI. kerületi Önkormányzat hatáskörébe tartozik.
------------

Csepelen, a Szent István út 3/a mellett, a panelházakhoz vezető autófeljáró kátyús, balesetveszélyes.
Kérném segítségüket.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Csepeli közterületről van szó, amely nem fővárosi kezelésben van, így a Csepeli Önkormányzatnak ( Városgazdának ) lenne a dolga megcsinálni. Nem csak autófelhajtó, hanem járda is egyben.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/707/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk a szükséges j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen, a Szent István út 3/a mellett, a panelházakhoz vezető autófeljáró kátyús, balesetveszélyes. Kérném segítségüket. Köszönettel."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 01. 25. ELMŰ Hálózati Kft. válasza: Társaságunk nem végzett a jelzett feljárón bontási munkálatokat, így a kért helyreállítást elvégezni nem áll módunkban. ------------ FRISSÍTÉS 2021. 01. 20. XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található feljáró helyreállítása nem Társaságunk feladata. Tudomásunk szerint az ELMŰ-ÉMÁSZ Energiaszolgáltató Zrt. végzett munkát a megjelölt helyszínen, ------------ FRISSÍTÉS 2021. 01. 06. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: Társaságunk a XXI. kerület Béke tér- Szent István út 3/a-3/b előtti útpálya területét nem üzemelteti. A XXI. kerület Béke tér ezen területének kezelése, ill. üzemeltetése a XXI. kerületi Önkormányzat hatáskörébe tartozik. ------------ Csepelen, a Szent István út 3/a mellett, a panelházakhoz vezető autófeljáró kátyús, balesetveszélyes. Kérném segítségüket. Köszönettel."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/251/1/2021/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen találh
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, January 6, 2021 12:34 PM
    To: Budapest Közút Útüzemelteté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy úthiba, repedések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére