Megoldott

Illegálisan lerakott hulladék

Csepelen, az Óvoda utca 1. mellett szemét gyűlik.
Kérném az illetékesek értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Óvoda u. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Lomtalanítás zajlik Csepelen, elvitték, köszönöm.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    41/022-12/21

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk!

    Budapest 2021. január 8.

    Üdvözlettel: Feka Sándor Közterület-felügyelő

    Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Borzasztó a helyzet, megint passzol az FKF és a Csepeli Városgazda.
    Próbáljuk meg az ITM-et, hisz ez a minisztérium állítólag az élharcosa az illegális hulladéklerakás felszámolásának....
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/229/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület kívül esik Társaságunk kötelezettségi körén.

    Javasoljuk, hogy a bejelentő forduljon a kerületi önkormányzathoz és a kerületi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére