Megoldott

Illegálisan lerakott hulladék

Csepelen, a Reggel utca 7. mellett nagy mennyiségű hulladékot raktak le.
Kérném szíves segítségüket az elszállítás érdekében.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 17

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Lomtalanítás zajlik Csepelen, elvitték, köszönöm. ( A zöld hulladék maradt.... )
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A társasházak előtt található szeméttárolók és környezetük tisztántartása a gondnok, (közös képviselő) továbbá a tulajdonosok feladata.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    279/022-71/21

    Tisztelt Bejelentő!

    A társasházak előtt található szeméttárolók és környezetük tisztántartása a gondnok, (közös képviselő) továbbá a tulajdonosok feladata. Hivatkozva a 48/1994. (VIII.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Borzasztó a helyzet, megint passzol az FKF és a Csepeli Városgazda.
    Próbáljuk meg az ITM-et, hisz ez a minisztérium állítólag az élharcosa az illegális hulladéklerakás felszámolásának....
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/227/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük megkeresését, intézkedésünkről hamarosan tájékoztatjuk.
    Szíves türelmét köszönjük!

    Tisztelettel,

    Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.
    1215 Budapest, Katona József
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület kívül esik Társaságunk kötelezettségi körén.

    Javasoljuk, hogy a bejelentő forduljon a kerületi önkormányzathoz és a kerületi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére