Megoldott

Albertfalvai temető növényzet szemét

FRISSÍTÉS 2021.01.22:

Sajnos semmilyen változás nem történt (mai fotók).

---

FRISSÍTÉS 2021. 01. 14.

XI. kerület válasza:
Köszönöm a probléma jelzését, azonban az érintett terület a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll, ezért bejelentését továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve gyors és hatékony intézkedésüket.
------------

FRISSÍTÉS 2021.01.08.

FKF Nonprofit Zrt. válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a zöld terület nem Társaságunk kezelésében van."
------------

Albertfalvai temető melletti járdát szegélyező növényzet végig (!) tele van nagy mennyiségű szeméttel.
Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökverő út 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm a munkájukat!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00075739 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 01. 14. XI. kerület válasza: Köszönöm a probléma jelzését, azonban az érintett terület a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll, ezért bejelentését továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve gyors és hatékony intézkedésüket. ------------ FRISSÍTÉS 2021.01.08. FKF Nonprofit Zrt. válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a zöld terület nem Társaságunk kezelésében van." ------------ Albertfalvai temető melletti járdát szegélyező növényzet végig (!) tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.01.22: Sajnos semmilyen változás nem történt (mai fotók). --- FRISSÍTÉS 2021. 01. 14. XI. kerület válasza: Köszönöm a probléma jelzését, azonban az érintett terület a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll, ezért bejelentését továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve gyors és hatékony intézkedésüket. ------------ FRISSÍTÉS 2021.01.08. FKF Nonprofit Zrt. válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a zöld terület nem Társaságunk kezelésében van." ------------ Albertfalvai temető melletti járdát szegélyező növényzet végig (!) tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmilyen változás nem történt (mai fotók).
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00075739 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 5651 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.01.08. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a zöld terület nem Társaságunk kezelésében van." --- Albertfalvai temető melletti járdát szegélyező növényzet végig (!) tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 01. 14. XI. kerület válasza: Köszönöm a probléma jelzését, azonban az érintett terület a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll, ezért bejelentését továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat ügyfélszolgálata felé, kérve gyors és hatékony intézkedésüket. ------------ FRISSÍTÉS 2021.01.08. FKF Nonprofit Zrt. válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a zöld terület nem Társaságunk kezelésében van." ------------ Albertfalvai temető melletti járdát szegélyező növényzet végig (!) tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy ellenőrzésünk során a járda tisztaságát megfelelőnek találtuk. Takarítást a belső zöld terület és a temető igényel, amelyek nem Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Albertfalvai temető melletti járdát szegélyező növényzet végig (!) tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.01.08. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a zöld terület nem Társaságunk kezelésében van." --- Albertfalvai temető melletti járdát szegélyező növényzet végig (!) tele van nagy mennyiségű szeméttel. Ez kizárólag akkor szokott eltűnni, amikor TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akció van. Remélem, hogy ezúttal nem önkéntesek, hanem egy illetékes magáénak érzi majd a feladatot. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a zöld terület nem Társaságunk kezelésében van.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/75739/albertfalvai-temeto-novenyzet-szemet/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére