Megoldásra vár

Szemét / Parkok és közterületek a "felújított" Népliget metróállomásnál

FRISSÍTÉS 2021.04.20.
A Népligetnél a helyzet változatlan, ez a szeméthegyet körülölelő bódéikerpár ott van most is.

------
Szemét / Parkok és közterületek a "felújított" Népliget metróállomásnál
Miközben a metró üzemi területe megújult, s a felszínen is történtek kisebb javítások, átalakítások, bőven volna még tennivaló...

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Népliget M

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 75695 számú, „Szemét / Parkok és közterületek a "felújított" Népliget metróállomásnál” tárgyú panasszal kapcsolatban,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Szemét / Parkok és közterületek a "felújított" Népliget metróállomásnál Miközben a metró üzemi területe megújult, s a felszínen i...

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A Népligetnél a helyzet változatlan, ez a szeméthegyet körülölelő bódéikerpár ott van most is.
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 75695 számú, „Szemét / Parkok és közterületek a "felújított" Népliget metróállomásnál” tárgyú panasszal kapcsolatban,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-150097/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szemetes rakpart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét az Ördög-árokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére