Megoldott

Kamionnyi szemét a Nagybani piac sarkával átellenben, a Nagykőrösi út mentén

Kamionnyi szemét a Nagybani piac sarkával átellenben, a Nagykőrösi út mentén, Pestimre szélén.

Egy korábbi bejelentésem nyomán megtudtuk, hogy a XVIII. kerület szerint ez a terület nem az övé, ami roppant furcsa, mindenesetre mára csinos kis szemétteleppé nőtte ki magát az útmenti terület - kb. egy kamionnyi mindenféle hulladék lelhető fel itt, de beszéljenek a képek.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Zöldségpiac

Hozzászólások

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyiban született megoldás is, hogy árkot martak a terület behajtási lehetőségei elé, ám tartok tőle, a kitartó szemétlerakók meg fogják oldani az árkok betemetését...
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Keller László hozzászólt a bejelentéshez.

    Soroksár közigazgatási területéről a 18. kerület a mai napon elszállíttatta a szemetet. A tünetkezelés megtörtént, megoldás nincs.
  • Keller László hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nem csinálnak semmit, pedig egyre több a szemét. Próbáltam felhívni az ügyintézőt, aki legutóbb az elszállításról gondoskodott, de nem vette fel a telefont.
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörűen gyarapszik mindenesetre.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Keller László hozzászólt a bejelentéshez.

    Korábban írtam kommentben, hogy a terület Soroksárhoz tartozik, már én is tettem idén több bejelentést erre a területre, ők el fogják vinni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 75695 számú, „Kamionnyi szemét a Nagybani piac sarkával átellenben, a Nagykőrösi út mentén” tárgyú panasszal kapcsolat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Keller László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Először is köszi, hogy bejelentetted, idén már én is kétszer írtam ez ügyben. Az a terület Soroksárhoz tartozik, érdemes lenne oda továbbítani a bejelentést. Kértem, hogy rakjanak oda kamerát, a...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-150095./2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    további képek
  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Hősök tere (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Meddőhányó utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Több zsák hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Lovas utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére