Megoldott

letört faág

letört faàg

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tófalva u. 5

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    levàgtàk a faàgat, köszönöm
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A JÁRÓKELO-BUDAPEST-0007566 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy a leszakadt faág eltávolítására felkértük Városgondnokságunkat. A feladatot a munkatársak rövidesen elvégzik. A j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt, veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére