Megoldott

Kidőlt oszlop

A járdából kifordult

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 46

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítva
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Nagyon szépen köszönjük a bejelentését, de ez Fővárosi kezelésű. Legyen szíves a Fővárosi Közút Zrt megkeresni ezzel kapcsolatosan.

    Üdvözlettel:

    Budai Alexandra

    Ügyfélszolgálat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Szinte ugyanitt, a járda folytatásánál a túloldalon is van kidőlt oszlop
  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére