Megoldott

Hiányzó gyalogátkelő tábla

A Rákosi úton a postánál (Krenedits Sándor utca kereszteződés) van egy zebra aminél hiányzik az egyik gyalogátkelő tábla. Kérem az illetékesektől a tábla pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Krenedits Sándor utca 1

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szabolcsi - Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére