Megoldatlan

Utcanévtábla javítási kérés

Prohászka Ottokár neve a táblán helytelenül, hosszú ó-val van írva, kérem szépen javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Prohászka Ottokár u. 8

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Egy év alatt sem sikerült megoldani.
  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs változás.
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem javították az utcanév táblát.
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Garami Gáborné!

    Az utcanévtábla cseréjéről intézkedünk.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra gondozatlan sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Farkasfog utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sorknaes Mariann
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kassai utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Olga utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére