Megoldott

Sok szemét a kuka mellett

sok szemèt a kuka mellett

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, 1301-Jászai Mari tér

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00075588 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés helyszínén - XIII. kerület Jászai Mari tér- a szemetesedények ürítése megtörtént, a mellé rakott gyo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "FŐKERT"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Köszönöm bejelentését. Tájékoztatom, hogy a Jászai Mari tér takarítását és az itt elhelyezett közterületi hulladékgyűjtők ürítését a Főkert Nonprofit Zrt. látja el napi rendszerességgel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Jászai Mari tér 2, 1055 Magyarország (47.51262632, 19.04756727, 16)"-ról "Budapest, 1301-Jászai Mari tér, 1137 Magyarország (47.51362122, 19.04795282, 18)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő terület a 13. kerületben található.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +3
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére