Megoldott

1044 Vécsey Károly u.6. előtt kátyú az úttesten

A kátyu nincs jelezve.Személygépkocsimmal belementem a kátyúba.Jelentős károm lett.Kérem,sziveskedjenek megírni,hol rendezik a felmerült káromat.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Asszonyom!

    A Vécsey Károly utca 6. szám előtt az úttesten keletkezett burkolathibával kapcsolatos közérdekű bejelentésével kapcsolatban a következőkről tájékoztatom:

    A jelzett burkolathibát
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Jándi Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy átmérőjű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Harmincz Tibor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pintér József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ugró Gyula sor állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ugró Gyula sor (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Neogrády Anikó
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére