Megoldott

elhagyott tetö elemek

elhagyott tetö elemek

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 72b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Bejelentése alapján a Közterület-felügyelet intézkedett, az elhelyezett hulladék elszállításra került.

    tisztelettel

    _____________________________________________________
    Karácsonyi M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ágy az utca mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Röppentyű köz (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kutya kaka kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére