Megoldott

Szemétkupac

Anonim Járókelő

Kiköltözött egy adag hulladék a hévmegálló mögé.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kaszásdűlő

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0031541-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00075388

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínűleg így próbálnak megszabadulni a kerítés túloldalán lerakott illegális hulladékoktól...hogy átdobálják!
    Ez a mulasztás viszont önkormányzati ellenőrzést, takarítást igényelne!!!!
    mert a taka...
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    ...és ismét megjelentek a kőtörmelékek a területen!!!
    pedig volt már egy bejelentésem ez ügy ben:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/62300/kotormelekek-felredobva-a-sinek-mell...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére