Megerősítésre vár

Margit-híd déli oldalán egy kátyú

Margit-híd déli oldalán a bringasávban, Budáról Pestre haladva a kanyar után egyből ott egy kátyú. Kocsival semmi, ránézésre sem vészes, de bringával belehajtani elég kemény, jó lenne kijavítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margitsziget / Margit híd

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kozma József visszajelzésére vár.

  • Kozma József hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt írják, a közúti közlekedés biztonságára veszélyes problémákat orvosolják. Hát akkor ezt is érdemes lenne, simán lehet kapni ettől a kátyútól egy felütéses defektet, és máris ott van a balesetveszély.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, January 8, 2021 11:24 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kozma József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyús és elhanyagolt főútvonal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére