Megoldott

30-as zóna tábla - hol a vége?

A Fóti útról a Labdarúgó utcába kanyarodáskor kint van egy 30-as zóna tábla. Ennek a 30-as zóna táblának a környező kis utcákban, főútvonalra való kikanyarodáskor sehol sincs 30-as zóna vége táblapárja.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Labdarúgó u. 30

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Tévedésből volt kihelyezve a 30-as sebességkorlátozó övezet kezdete tábla.
  • Zima Barnabás hozzászólt a bejelentéshez.

    Gratulálok a budapest közútnak! Az imént szedték le a táblákat.. Nem hogy inkább a környező utcákba is kihelyezték volna 30-as zóna táblákat. A sarkon van egy bölcsőde, a múlthéten majdnem elgázoltak...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét.
    A Labdarugó utca - Fóti úti kereszteződésben tévedésből van kihelyezve a 30-as sebességkorlátozó övezet kezdete tábla , ezért annak megszűntetésére intézked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére