Megoldott

Árpád út 99. és 101. közötti "senkiföldje" tele szeméttel

Árpád út 99. és 101. közötti füves terület, "senkiföldje" a buszmegálló miatt tele van szeméttel, csikkekkel.

Fogalmam sincs, hogy az ott már közterület vagy valamelyik házhoz tartozik, de förtelmes állapotok uralkodnak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 101

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    a terület folyamatosan takarításra kerül
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Miklós!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését továbbítottam a Rendészeti Osztály járőrei részére, akik a bejelentését ellenőrzik és megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel,
    Önkormá...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. Kerületi Rendőrkapitányság"-ról "IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Borzalmas mennyiségű szemét van ott. :(
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "IV. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00075106 sz. bejelentésre tájékoztatom, hogy az azzal kapcsolatos intézkedés az Önkormányzati Rendészet lehetősége, ezért a jelzést számukra továbbítottam.

    Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Agács Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére