Megoldott

Graffitik a Fővám téren

Tisztelt illetékes!
A Fővám téri aluljáró 'C' jelű kijárata, valamint a 83-as troli megállójánál lévő növénysziget fala össze van graffitizve.
Kérem a felületek tisztítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Fővám tér M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/75064/graffitik-a-fovam-teren/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére