Megoldott

letört faàg

letört faàg

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Megyeri út 232

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elszàllítottàk, köszönöm
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00074878 sz. bejelentésre tájékoztatom, hogy a letört faág eltávolításáról intézkedtünk. A jelzést köszönöm!

    Mészáros László
    osztályvezető
    Budapest Főváros IV
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt, veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére