Megoldott

1 éve otthagyott forgalomtechnikai oszlop.

FRISSÍTÉS 2020.12.02.

Budapest Közút válasza: "nincs Részvénytársaságunk tulajdonában"

------

Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről az 1 éve otthagyott forgalomtechnikai oszlop elszállítását! Valószínűleg a kerületi önkormányzat az illetékes! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett oszlopot elszállítottuk az Andrássy út 9. sz. elől.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74712/1-eve-otthagyott-forgalomtechnikai-oszlop/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    Az Andrássy út teljes hosszában Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában áll, így a panaszt szíveskedjenek feléjük továbbítani.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. ker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről az 1 éve otthagyott forgalomtechnikai oszlop elszállítását! Valószínűleg a kerületi önkormányzat az illetékes! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.12.02. Budapest Közút válasza: "nincs Részvénytársas...

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerületi önkormányzat!
    Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő eszköz nincs Részvénytársaságunk tulajdonában, az elszállításával kapcsolatban szíveskedjenek a kerületi Önkormányzathoz ford
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére