Megoldott

Köztévé a Bródy Sándoron

A képen látható TV készülék hetek óta vár a jobb sorsra. Kérem a hulladék begyűjtését.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 32

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban. Köszönöm szépen a gyors közreműködést.
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A hulladékot elszállítottuk.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott hűtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék rossz helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Karátsonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére