Megoldott

Hátrahagyott bútorok

Kossuth Lajos u. és Semmelweis utca sarok. V. Kerület Hátrahagyott, törött, koszos , undorító bútorok

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos u. 17

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 74574 számú, „Hátrahagyott bútorok” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A területen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatom, hogy mindkét levelét érkeztettük az FPH/19315/2021-es érkeztetőszámon a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztály részére.

    Üdvözlettel:

    Kosztáné Benede
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Máté!
    Köszönöm a választ. Habár elfogadni nem tudom.
    Ezeket a förmedvényeket ne nevezzük bútornak. Hajléktalanok tanyáznak rajtuk. Ha az étterem tulajdonosa ezekre vendégeket ültet, az kimerí...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A 2-4. képen látható bútorok a Fészek Expressz étteremből kerültek ki az utcára. Az éttermet éppen felújítják – nem tudom, mi a tervük a bútorokkal...

    Az 5. képen látható kanapék pedig a Fészek Klub...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Balesetveszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Nagykovácsi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére