Megoldott

Beszakadt járólap

Érdeklődnék, hogy a Hősök tere burkolatát mikor tervezik felújítani? Félreértés ne essék, nem arra gondolok, hogy mikor cserélik le másik anyagra a követ, hanem, hogy a mostanit mikor rakják le újra az alapozás rendbetétele után, illetve mikor cserélik ki a sérült lapokat.
A kép csak egy példája annak, hogy milyen állapotban van az a tér, ahova turisták ezrei látogatnak ki naponta. Úton útfélen mozgó, billegő, megdőlt lapokba botlik az ember. Sajnos szó szerint..
Szégyenteljes és balesetveszélyes is egyben.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hehe...
    Ezt is betunkolják hideg aszfalttal, ami aztán fél óra múlva már kipereg?
    Nagyon jó...Szépen nézhet ki...
    Bár kétségtelenül olcsóbb és (szarrágóbb) mint kőlapokat kivinni.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7448)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az üzem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Zsálya utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére