Megoldott

Zöld hulladék

A zöld hulladék hónapok óta nem került elszállításra.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kővirág sor 141

Hozzászólások

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték. Köszönöm
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére