Megoldott

Szétégett kuka

Az említett helyen teljesen szétégett a kuka.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 33

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt pótoltuk.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74425/szetegett-kuka/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lomok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott fotel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdöbbentő állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére