Megoldatlan

Kutyát a parkba

Tisztelt Illetékes!

Kérem, a Görgey Általános Iskola helyén újonnan elkészült parkban kihelyezett, a "Kutyát a parkba vinni tilos!" táblák jogosságát vizsgálják felül. A kedvtelésből tartott állatok tartásáról és forgalmazásáról szóló 41/2010. (II. 26.) Kormányrendelet 17. §. (1) bekezdése alapján belterület közterületén - kivéve az ebek futtatására kijelölt területet - ebet csak pórázon lehet vezetni.

Ez alapján kérem
1.) jelöljenek ki ebek futtatására alkalmas területet, mint ahogy a - szintén Csepelen nemrég átadott - Tejút parkban ez sikeresen működik; valamint
2.) a táblákat cseréljék le „kutyát a parkban csak pórázon lehet sétáltatni” táblákra, mint ahogy a VIII. kerületi II. János Pál pápa téren ezt megtették (bejelentés linkje: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/4426/kutyat-a-parkba-vinni-tilos).

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Görgey park

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérésemre nem érkezett megoldás.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/6030/1/2020/V3

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a park használati szabálya – több más pa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára lógó szúrós ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére