Válaszra vár

Elhagyott Daewoo

Elhagyott Matiz, 2020.10.30-n lejárt műszakival, a 2019 augusztusi utcaképen is látható már.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Teszársz Károly u. 1

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. november 23.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pille utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Honda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szőlő köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére