Válaszra vár

Elhagyott Seat

Elhagyott Seat Arosa, 2020.07.17-n lejárt műszakival.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Viador u. 13

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. november 23.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pille utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Honda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Daewoo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Teszársz Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére