Megoldatlan

Buszöböl sávfelfestés

Pesti út - 501. utca sarkánál lévő buszöbölben ha megáll a busz és jönnek szemben a kanyarodó sávban egyszerűen nem lehet elférni, csak veszélyesen "centizve" a busz mellett úgy hogy a szembejövőt ne zavarjuk.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 501. utca

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVII. kerületi Pesti út- 50. utcai autóbuszöböllel kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.
    Társaságunk egyetért abban, hogy jelen állapotában a tárgyi helyszíne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Molnár Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési tükör hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy-Hangács utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére