Megoldott

Elhagyott szürke VW

Csepelen, a Védgát utca 8. szemközt elhagyott, rendszám nélküli VW ácsorog.
Kérném a Csepeli Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát u. 8

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk.

    Budapest. 2021. február 1.

    Üdvözlettel: Feka Sándor Közterület-felügyelő

    Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:3016/022-536/20

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, intézkedünk.

    Budapest, 2020.11.16.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő

    2020-11-13 21:01 időpontban Járókelő.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére