Megoldott

Széttörött lámpatest

Az M3 bevezető kivezető szakaszán a Bárdi előtti felüljárón elhelyezett sárga, felváltva villogó sárga lámpatestek közül a bal oldali páros bal oldali darabjának külső búrája el van törve, látszik az izzó és ha jól emlékszek akkor a napellenző is hiányzik róla. Néhány napja jártam arra legutóbb, akkor még biztosan a leírt állapot volt ott.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Alkotmány u. 2

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XV. kerület, M3 bevezetőn észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. közel 32 ezer kilométeres országos közúthálózat üzemeltetéséért és fenntartásáért felel. A főváros úthálózatának karbantartása, üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takart tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Szerencs utca (XV. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    HIbás gyalogos jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Illyés Gyula utca 18-22./B. Fszt. 17 (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére