Megoldott

Gyalogos napellenző hiányzik

FRISSÍTÉS: 2020.11.16.
Bejelentő ugyanezen helyszínen még egy napellenző hiányt jelzett.
---------------------

A szabad jelzés feletti napellenző hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 28

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia István!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindkettő pótolva
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Erzsébet királyné útja - Róna utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Zöldröl hiányzik
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Én sajnos nem tudtam szerkeszteni.
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés nevét "Gyalogod napellenző hiányzik"-ról "Gyalogos napellenző hiányzik"-ra.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyalogod?
    Nem lehetne belejavítani a címbe, mert nagyon zavaró.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A szabad jelzés feletti napellenző hiányzik."-ról "FRISSÍTÉS: 2020.11.16. Bejelentő ugyanezen helyszínen még egy napellenző hiányt jelzett. --------------------- A szabad jelzés feletti napellenző hiányzik."-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom utólag megoldható-e a jelzés az illetékesek felé, de sréhen szemben is hiányzik egy ilyen fényterelő. A Róna utcán az M3-as felé haladva, az Erzsébet királyné útjánál bal oldalon nincs a jel...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Erzsébet királyné útja - Róna utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére