Megoldásra vár

Nem megfelelő burkolat ZEBRA előtt

Anonim Járókelő

Nem megfelelő burkolat ZEBRA előtt

Vagy így elkopott, vagy soha nem is volt megcsinálva rendesen a épület kialakítása óta?
Ez így több mint botlás és balesetveszélyes!

p.s.:
Ha a "járókelő" itt nem botlott el, éppen elég a mélygarázsól kihajtó autókat kikerülnie.

Budafok

Budapest, Kossuth Lajos utca 29, 1221 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kossuth Lajos utca 29

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Nem megfelelő burkolat ZEBRA előtt - Budafok - Kossuth Lajos utca 29,"-ról "Nem megfelelő burkolat ZEBRA előtt"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lesz ebből 2021 tavasz/nyár, vagy a vírushelyzet vége akkor, mire neki kezdenek... :(
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük az észrevételt, egyben tájékoztatjuk, hogy a jelzett hibát kollégáink már korábban észlelték. Tekintettel arra, hogy nagyobb területet érintő műszaki meghibásodásról
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leányka áll a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Leányka utcai lakótelep (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elmaradt aszfaltozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére